prosty facet blog wpis

7 Cech mężczyzny atrakcyjnego dla prawie każdej kobiety

18 sierpnia

0  Komentarzy

1. Potrafi wysłuchać co ona ma do powiedzenia, zamiast ją zagadywać, opowiadać o sobie.
Atrakcyjny mężczyzna, to facet pewny siebie w taki sposób, że nie potrzebuje przed kobietą potwierdzać swojego ego, ani rozgrywać swoich najlepszych kart, bo bez tego czuje się wystarczająco silny i spójny wewnętrznie.

2. Ma swoje zdanie.
To mężczyzna konkretny, który wie czego chce i nie lawiruje w sytuacjach, które wymagają rozsądzania w trudnych sytuacjach co jest dobre a co złe według jego oceny.
Mieć swoje zdanie nie oznacza dla niego być opornym na opinie innych, ani forsować swój punkt widzenia - patrz punkt 1, atrakcyjny facet potrafi wysłuchać.
Proponuje, ale nie oponuje, albo nie tłumi propozycji innych, potrafi decydować, czyli rozważać różne opcje i wybierać, a potem iść za swoją decyzją.

3. Jest wierny swoim ideałom i wartościom.
Mężczyzna potrafi być zdecydowany dzięki temu, że solidnie pracuje na to, aby jego wartości i ideały stawały się ucieleśnione. To ktoś kto robi, tak jak prawi.
Ten człowiek jest spójny i działa z wewnętrznego imperatywu.

4. Potrafi prowadzić kobietę.
Prawdziwy, atrakcyjny mężczyzna potrafi poprowadzić kobietę w tańcu życia, czyli obrać kierunek i w zdecydowany sposób zaproponować jej, żeby poszła z nim nie ujmując nic z jej dumy.

5. Jest wytrwały w dążeniu do celów.
Mężczyzna atrakcyjny robi zamiast gadać, obiera kierunek, cel i do niego dąży. W tym dążeniu nie poddaje się tylko dlatego, że ktoś na niego krzywo spojrzał, albo nawet rzucił mu kilka kłód pod nogi, bo ten mężczyzna ma wielkie serce do tego, co robi i dlatego robi to z oddaniem.

6. Jest dumny z tego, że jest mężczyzną.
To nie ktoś, kto nie potrafi siebie określić seksualnie, lub pod względem swojej energii wobec ludzi. To człowiek, który dobrze się czuje w swojej skórze i tą energią emanuje na innych.
Dzięki temu, że siebie lubi, nie pragnie zmieniać innych, raczej jest ich ciekawy.

7. Może zaproponować kobiecie bezpieczeństwo i spokój emocjonalny, którego ona potrzebuje.
Mężczyzna staje się mężczyzną atrakcyjnym i męskim wówczas, gdy potrafi spełnić swoją rolę jako tego, który potrafi dać bezpieczeństwo emocjonalne kobiecie i dzieciom. To człowiek stabilny emocjonalnie i wyważony, nawet jeśli decyduje się czasem na wariactwa.
To człowiek, który daje dobrą energię kobiecie, zamiast ją wysysać, lub sprawiać, że to ona poczuje się źle, poczuje się winna, nieadekwatna, niekochana.

Atrakcyjny mężczyzna to po prostu człowiek, który jest gotowy do związku z atrakcyjną, dojrzałą kobietą, która chce zachować swą kobiecą moc i pragnie dzielić ją z kimś, kto emanuje prawdziwie męską mocą, bez żadnych zbędnych "atrakcji".

To proste! Nikt nie chce życia skomplikowanego, tylko proste, tego właśnie pragną tego kobiety.


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

Kim jest Prosty Facet?

Kim jest Prosty Facet?
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>