prosty facet blog wpis

Jak skutecznie realizować marzenia?

13 października

0  Komentarzy

Marzenia to cele bez określonych terminów realizacji. Zwykle pozostają w naszych głowach, bo nie dbamy o to by je zapisać i spojrzeć na nie z bardziej praktycznej strony zadając sobie pytanie - jak zrealizować to marzenie?

W trzecim odcinku #vloga Prosty Facet przedstawiam dwa sposoby określania celów, który nadają im realizmu i sprawią, że zaczniesz do nich dążyć, nawet na podświadomym poziomie.

Poznaj metody opisywania celów S.M.A.R.T. i S.P.V.E.M.

Więcej o SPVEM znajdziesz w tym wpisie:

Zamiast celów SMART określaj cele SPVEM
Większość szkoleń z ustalania celów odwołuje się do koncepcji kryjącej się pod skrótem SMART, w której kolejne litery oznaczają charakterystyki[...]

O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

Robiąc mniej, robimy więcej

Robiąc mniej, robimy więcej
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>