prosty facet blog wpis

Wszystkie prawdziwie mądre myśli zostały już pomyślane

14 października

0  Komentarzy

„WWszystkie prawdziwie mądre myśli zostały już pomyślane tysiące razy, jednak żeby uczynić je naprawdę naszymi, musimy je szczerze przemyśleć, dopóki nie zakorzenią się w naszym osobistym doświadczeniu.” pisał Goethe.

Żyjemy w czasach, gdy dostęp do wiedzy jest błyskawiczny – wystarczy sięgnąć po telefon komórkowy i wyszukać to, co nas interesuje.

Nowa wartość nie leży w tym, żeby wymyślać koło na nowo, tylko żeby odświeżyć stare myśli, pojąć ich sens i podać dalej w taki sposób, aby pasowały do współczesności.

Nie należy bać się banału. Wszystko zostały już kiedyś wymyślone, ale to nie znaczy, że nadal trafia do nowych odbiorców.

Dlatego niektóre koncepty warto na nowo przemyśleć i podać w odmienny sposób.


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>