trudne wybory, łatwe życie

Trudne wybory łatwe życie

28 lipca

0  Komentarzy

Trudne wybory, łatwe życie. Łatwe wybory, trudne życie. – Jerzy Gregorek

Jerzy Gregorek – 62-letni mistrz świata w podnoszeniu ciężarów i trener wielu atletów w tym jak dzięki mikropostępom, dobremu odżywianiu i dbaniu o ciało osiągać niezwykłe rezultaty, nawet po przejściach i w późnym wieku.

Tym hasłem podsumowuje to, żeby nie wybierać tego co łatwe i nieznaczące, ale to, co trudne i co przynosi dobre rezultaty w późniejszym czasie.

Czyli reguła odroczonej gratyfikacji i stawianie na wytrwałość i dyscyplinę.

Tyle na dziś. Poczytaj o Jerzym Gregorku – polskim imigrancie, który musiał opuścić komunistyczną Polskę, ale mimo wielu trudności, z którymi się spotkał, zachował niezwykle pozytywny stosunek do życia.

To prawdziwy zwycięzca!

Easy choices, hard life

Łatwe wybory, folgowanie sobie przyjemnościom, oddalanie tego co trudne i wymaga wysiłku, zwłaszcza emocjonalnego przynosi słabe efekty.

Hard choices, easy life

Przeciwne działanie sprawia, że życie nas nie zaskakuje i nie upadamy nagle, kiedy trudne sprawy się nawarstwią.

Trudne wybory, to pokonywanie oporu wewnętrznego przed przyjmowaniem niełatwych emocji, podejmowanie trudnych decyzji, to właśnie wysiłku fizycznego w działanie i napieranie mimo przeciwności.


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>