prosty facet blog wpis

Strzałka Północy – Autentyczne Przywództwo

8 grudnia

0  Komentarzy

Strzałka Północy, to strzałka kompasu, która bez względu na miejsce na globie, w którym się znajdujesz wskazuje Ci kierunek na północ. Tak samo, jak Strzałka Północy w kompasie warto mieć w swoim życiu swój fundament, bazę złożoną z wartości, które są spójne z Tobą i pomagają Ci być autentycznym w tym, co robisz, a co za tym idzie, zbudować zaufanie u ludzi.

Na czym zasadza się ten fundament autentycznego przywództwa?

  • Znajomości swego prawdziwego JA, co oznacza zarówno mocne, jak i słabe strony osobowości.
  • Znajomości swoich potrzeb i motywatorów.
  • Jasno zdefiniowane wartości, którymi się kierujesz w życiu oraz wartości, którymi kierujesz się w interakcji z ludźmi (charakter Twojego przywództwa).
  •  Umiejętności zbudowania relacji, które stanowią dla Ciebie wsparcie.
  • Realistycznego podejścia do problemów i bycia osadzonym we wszystkich tych aspektach.

Tylko w ten sposób możesz stać się liderem, który emanuje pewnością i wzbudza zaufanie. Bez któregoś z tych elementów, nie zbudujesz prawdziwego, silnego fundamentu dla prawdziwego przywództwa.


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>