prosty facet blog wpis

Leć naprzód, zostaw przeszłość w tyle

30 września

0  Komentarzy

Gdy jakaś relacja się nie udaje, bo ktoś okazał się nieuczciwy wobec Ciebie, wówczas najlepszym co możesz zrobić, to odejść jak najszybciej i zostawić przeszłość w tyle.

Łatwo to powiedzieć, trudno zrobić, ale jest to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy zyskasz pewność, że ktoś wobec Ciebie grał, albo stosował nieuczciwe zagrania.

Zamiast tłumaczyć sobie sytuację, usprawiedliwiać tę osobę, pytać siebie “gdzie popełniłem błąd?”... zamiast tego zakreśl grubą czerwoną linią przeszłość i rusz do przodu.

W życiu i relacjach masz pewność co do jednego. Zawsze będziesz musiał żyć przynajmniej z jedną osobą - z sobą samym.

Dlatego zadbaj o to, żeby się rozwijać, mieć swoje pasje oraz zainteresowania. Zadbaj też sam o swoje zdrowie.

Związki są nie po to, by się “związywać”, lecz po to, żeby lżej było z tą osobą iść przez życie, wspomagać się wzajemnie i coś budować. Nie chodzi o samo “przebywanie”.

Leć do przodu i bez sentymentu zostaw toksyczną przeszłość w tyle.

Nie rozpamiętuj!


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>