prosty facet blog wpis

Kim jest Prosty Facet?

21 stycznia

0  Komentarzy

Prosty facet, to mężczyzna, który nie komplikuje.

To mężczyzna konkretny, które jest konkretny także w nazywaniu swoich emocji oraz w identyfikowaniu swoich potrzeb.

To facet, który określił wartości, którymi kieruje się w życiu i dba o to, by nie zbaczać z raz obranego kursu, mimo tego, że w przeszłości wiele razy zbłądził, by się odnaleźć.

Prosty facet wie, że kręcenie nie ma sensu, że uciekanie przed emocjami i zbywanie tym samym ludzi, jest nieproste, to komplikowanie sobie życia.

Prosty facet jest mówi wprost, nie rozmienia się na drobne, nie toleruje półprawd i okłamywania siebie.

Prosty facet, to mężczyzna odważny, co nie znaczy taki, który nigdy i w niczym nie przegrywa. Po prostu to mężczyzna, który konfrontuje się z rzeczywistością i z tych konfrontacji wynosi pożyteczne nauki.

Prosty facet żyje prosto, co nie znaczy prostacko. Wysławia się wprost, co nie znaczy wulgarnie, prostuje myśli i nie dopuszcza do zagłuszania swoich emocji, ale nie daje ponosi się agresji, emocjom negatywnym. Nie! On wie, że to, jak reaguje jest zależne od niego samego i dlatego wybiera proste i dobre rozwiązania.

Po prostu!


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>