prosty facet blog wpis

Fundament motywacji

31 października

0  Komentarzy

W temacie motywacji napisano chyba setki tysięcy książek, ale żadna z nich Ci nie pomoże, jeśli nie zbudujesz fundamentu pod motywację, a jest nim...

Określenie celów, które są dla Ciebie istotne i mają sens, są spójne z Twoją wizją siebie w przyszłości oraz z tym jaki jesteś i w co wierzysz dzisiaj.

Motywacja przychodzi łatwiej, gdy masz określone cele na każdy jeden dzień swojego życia. Motywacja pojawia się i pozostaje na dłużej, gdy jesteś na właściwej drodze i masz wizję celu, do którego chcesz dojść. Wówczas każde działanie napełnia się sensem, robisz coś, co Cię wzmacnia, zamiast osłabiać i oddalać od celów.

Skonkretyzowane cele, określone w czasie i spójne z Twoimi wartościami, to właśnie fundament motywacji. Nie zaczynaj czytać książek, robić kursów motywacyjnych, zanim nie nakreślisz dla siebie tej podstawy.

Nikt nie określi za Ciebie tych celów, to musisz zrobić sam!


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>