Serwis Internetowy

Mega-Wyzwanie - tu pojawią się etapy tego przedsięwzięcia oraz będę pisał o tym z jakiej wiedzy korzystam i jak to robię, aby stworzyć serwis internetowy od zera. Projekt zahacza o takie dziedziny, jak programowanie, marketing internetowy, pozycjonowanie, planowanie finansowe, projektowanie modeli biznesowych, pozyskiwanie inwestorów, przemówienia publiczne, networking, zarządzanie itd.

Aktualny status:
Uzupełniam wiedzę - 6.11.2017 rozpoczynam kurs Google Developer Challenge Scholarship: Front-End Web Dev

Start wyzwania - styczeń 2018 - rozwój oprogramowania i start pierwszej w działające wersji strony - tzw. MVP (prototyp aplikacji spełniający minimum wymagań, które zadowolą użytkowników lubiących testować nowinki i szukających rozwiązania swojego problemu).

Poziom 1 - Uruchomienie i upublicznienie - Aplikacja typu SaaS - Strona Lądowania + serwis, w którym można tworzyć profile użytkowników, do tego sklep ze sprzedażą - usług, szkoleń, albo subskrypcji/pakietów - wiem, mglisto to brzmi, ale na razie bez szczegółów.
Pokazanie rozwiązania światu i konwersja odbiorców na użytkowników - zdobycie 50 pierwszych zalogowanych użytkowników (dla nich pierwsze korzystanie z serwisu - gratis).

Poziom 2 - 200 klientów aplikacji.
Poziom 3 - 1000 klientów aplikacji.

Chcesz więcej Prostego Faceta?

Wybierz jeden z poniższych wpisów

>