Do startu maratonu warszawskiego pozostało:


25
Dni
01
Godzin
00
Minut
30
Sekund

We wrześniu 2019 pobiegnę Maraton Warszawski wspierając Fundację Dajemy Dzieciom Siłę
- Pomóż Mi uzbierać 1200 zł dla Fundacji

Czym zajmuje się Fundacja?

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę koncentruje się na ochronie dzieci przed skutkami przemocy - w szczególności przemocy psychicznej i seksualnej.

"Nasze działania koncentrują się na ochronie najmłodszych przed krzywdzeniem, a także na zminimalizowaniu konsekwencji, jakie niesie ze sobą doświadczenie przemocy. Dużą uwagę przywiązujemy do wspierania rodziców – aby dzieci mogły od nich dostać jak najlepszą opiekę i wychowanie."  - Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę


Fundacja organizuje akcje charytatywne, z których jedna to Biegam dla dzieci i w tej akcji uczestniczę w 2019 roku. We wrześniu tego roku przebiegnę 41. PZU Maraton Warszawski z celem wsparcia dzieci poprzez działania fundację, której konto możemy wspólnie zasilić.

Pomóż mi w tym, pomóżmy dzieciom!

ukończenie maratonu dedykuję córce

Kto biegnie?

Ireneusz Krajewski, autor bloga ProstyFacet.pl, ojciec Liliany, który walczy z alienacją ojcowską

Nasza tożsamość nie wynika ze skupiania się na własnym "ja", ale z poświęcenia się jakiejś sprawie, odnalezienia samego siebie dzięki wykonaniu konkretnego zadania. 
- Viktor E. Frankl "Wola sensu"

Pierwszy swój maraton w życiu przebiegłem w 2018 roku i był to Maraton Warszawski. Bieganie dla mnie jest wspaniałym sportem, ale biegam nie tylko dla siebie, dla zdrowia - biegam z intencją. Jestem ojcem 5-letniej Liliany, której nie widziałem już od 13 lipca 2018 roku, co jest przykrym i bardzo trudnym przeżyciem.

Postanowiłem w sposób jak najbardziej konstruktywny walczyć z tym stanem rzeczy i biegam. Wkładam wysiłek w to, by mieć jak najlepsze emocje i siłę do swojej walki w sądach o spotkania. Wszystkie swoje medale z biegów dedykuję córce.


Alienacja ojcowska (odseparowanie dziecka od ojca, niewywiązywanie się z zasądzonych kontaktów) jest również rodzajem przemocy emocjonalnej wobec dziecka. To dzieci bardzo często są ranione przez tych, którzy są nieczuli, lub realizują swoje osobiste cele. To przykre i ja się z tym nie godzę.

Dlatego wspieram dzieci, wspierając Fundację.

Oto kilka zdjęć z innych moich biegów z intencją

Początek - 40. PZU Maraton Warszawski 2018

Początek - 40. PZU Maraton Warszawski 2018

Meta Gdynia Półmaraton 2019

Meta Maraton Gdański 2019

Meta Maraton Gdański 2019

5. Maraton Gdański 2019

5. Maraton Gdański 2019

Pomóżmy dzieciom RAZEM dając im siłę!

Dzieciństwo zdarza się raz a dzieci są często bezbronne wobec przemocy fizycznej, a zwłaszcza przemocy psychicznej.

Ireneusz Krajewski © 2019

Regulamin

>