noworoczne postanowienia

Postanowienia noworoczne

31 grudnia

0  Komentarzy

Koniec roku to czas postanowień, noworocznych rezolucji, które mają wprowadzić powiew świeżości i nadziei do naszego życia.

Niestety z reguły już na starcie popełniamy błąd. Jaki?

Otóż... nasze postanowienia wychodzą nie z głębokiej chęci zmiany siebie i ustawienia w konkretnym kierunku, lecz z chęci ucieczki od rutyny, która nas dopadła.
Postanowienia wynikają nie z wcześniej nakreślonego planu, lecz obojętności wobec tego, co nas dotychczas spotkało i chęci wyrwania się z tego, co nas uwiera.

To reaktywność, a nie proaktywność dyktuje większość noworocznych postanowień.

noworoczne postanowienia

Prosty Facet BLOG | Noworoczne Postanowienia

Życzę Ci, abyś wszedł w Nowy Rok, jako Ty - Dumny, silny mężczyzna, który zna swoje słabości, ale wie, czego chce - ma plan, nie błądzi, nie lawiruje, ponieważ ma określone wartości życiowe, których się trzyma. 

Jesteś kimś, kto wie, że wyrzeczenia, to nie utrata okazji do zabawy, ale coś, co ma zasiać ziarno wytrwałości w Twojej duszy, wskazać Twoim bliskim, że można na Tobie polegać, a Ty sam wiesz, że nic, co długotrwałe nie przychodzi bez wysiłku.

Spędź te ostatnie godziny 2018 bez spoglądania wstecz, bo liczy się "tu i teraz" i przyszłość, którą możesz sobie wyznaczyć.

Życzę Wspaniałej Przyszłości w Nowym Roku 2019 r. 

Oby był dla Ciebie rokiem siły, poczucia pełnej męskiej siły i wytrwałości w dążeniu do bycia lepszym każdego dnia.

Wszystkiego Najlepszego,
Życzy Ireneusz Krajewski  |  ProstyFacet.pl BLOG


O autorze

Irek Krajewski

Tworzę strony internetowe w Wordpressie w ikreacja.pl oraz startup technologiczny connectorio.com. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek i emocje. Prostego Facet stworzyłem właśnie po to, żeby je zgłębiać.

Wpisy z tej samej kategorii

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Weź BlogBook'a z najlepszymi wpisami

To 200 stron strategii i metod na radzenie sobie z emocjami i sposobów na konstruktywne myślenie w obliczu trudnych wyzwań. Zapisz się na listę mailową i odbierz swojego BlogBooka teraz!

>