Zmiany na blogu w 2019

187 wpisów temu rozpocząłem wyzwanie CoDzienny Bloger - dodaję 1 wpis dziennie, codziennie. Urosło z tego bardzo wiele tekstu, ale nadszedł czas na...
Nie, nie na zakończenie bloga - codzienne pisanie stało się moim rytuałem, o któery dbam każdego dnia. Zdarzyło mi się zawalić inne rytuały, jak np. medytację, ale nie pisanie.

Pora uporządkować tę pisaninę w coś mniej chaotycznego/

Nowy rok się zbliża, stąd i nowe cele:

  • ograniczam bloga do 3 kategorii - cele i wyzwania, myśli i emocje (w tym mechanizmy psychologiczne) dla mężczyzn (choć nie tylko), relacje międzyludzkie (w tym z dziećmi).
  • wracam do nagrywania podcastu Prosty Facet - 1 odcinek ty​godniowo,
  • nadchodzi vlog na kanale youtube - na razie 1 vlog/2 tygodnie, a potem stopniowo będę zwiększał - praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak osiągać ustalone cele i porządkować swoje myśli i emocje, oraz budować uważność i świadomość własnej męskości.

Taki jest plan. Blog jest ważnym dla mnie kawałkiem życia, pomaga mi dokumentować to, o czym myślę, czego się uczę i przekazywać kawałek z tej wartości Wam - Drodzy Czytelnicy. 
Pora to wszystko uporządkować, aby przyniosło to Wam jeszcze więcej wartości i pożytku.

A zatem... Do przeczytania!
Pozdrawiam Serdecznie,

Irek Krajewski

Fajne? Podziel się na

About the Author

Autor bloga ProstyFacet.pl. Tworzę strony internetowe w Wordpressie. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek.

>