Niebawem wielkie sprzątanie na blogu

Witaj Czytelniku/Czytelniczko bloga Prosty Facet.

Dzisiejszy wpis, jest numerem 236 od czasu, kiedy ruszyło wyzwanie CoDzienny Bloger i zmierzam do tego, aby codziennie dodawać wpis na swoim blogu, aż do 1000 wpisów.

Rzecz w tym, że nie wszystkie wpisy będą pojawiały się na blogu Prosty Facet, bo mam jeszcze kilka innych projektów, na których zamierzam się skupić, między innymi stronę, która będzie uczyła nowoczesnego marketingu internetowego, tworzenia stron www i wizerunku firmy oraz promocji usług i produtków w internecie - iKreacja.pl (niebawem więcej szczegółów).

Tam znajdziesz wpisy na tematy związane z moim zawodem a na ProstyFacet te, które obiecuję na stronie głównej - tzn. "jak osiągać cele", "jak planować cele życiowe", "w jaki sposób budować empatię, sprężystość i inteligencję emocjonalną", "w jaki sposób zrozumieć swoje emocje i nimi zarządzać, aby nie stracić głowy (dla mężczyzn)".
Mało popularne i mało wartościowe będę archiwizował, lub uporządkuję w odrębnej kategorii, która nie będzie się wyświetla na stronie głównej bloga.

Jednym słowem - jeśli ten blog ma przetrwać, musi dawać Tobie konkretną wartość.

I ponieważ chcę dawać wartość Tobie, sam także chcę robić to tak, żeby mi pasowało i współgrało z innymi moimi projektami. Takie win-win.

Cel codziennych wpisów realizuję dalej, choć rozdzielając wpisy pomiędzy kilka blogów, którymi się zajmuję. Za to wpisy, które będą się ukazywały będą bardziej dopracowane.

Będę Ci wdzięczny za wypełnienie tej krótkiej ankiety 5 pytań, co zajmie Ci dosłownie pół minuty, a mi pomoże ulepszyć ten blog dla Ciebie. Ankieta jest anonimowa.

Ach tak, coś jeszcze... od połowy marca zaczynam pisać książkę, co zajmie mi około roku. 
Skupię się w niej na naprawdę niewielkich i prostych myślach i drobnych schematach myślowych, które mają ogromne przełożenie na nasze życie i będę zwracał uwagę na to, jak wzmocnić siebie od wewnątrz, zmieniając systematycznie swoje myślenie, podejmując dobre mikrodecyzje każdego dnia. - To tak oględnie i tajemniczo, ale na razie wystarczy.

Na 90% pojawi się też dodatkowa sekcja na blogu - jak radzić sobie z bardzo trudnymi emocjonalnie sytuacjami, które budzą naszą bezsilność - coś, co może być naprawdę przydatne i mam nadzieję, że dzięki mojej pracy takie będzie.
Z kolei wiele innych kategorii wpisów zostanie usuniętych, żeby nie było niepotrzebnego pitu-pitu, zamiast konkretów i prostych rozwiązań, działań, systemów, prostych i bezpośrednich słów.

Kiedy te zmiany? - Zaglądaj tutaj od przyszłego tygodnia... 😉

Do przeczytania... kiedyś, gdzieś, na tym blogu.
Jutro zapewne 🙂

Pozdrawiam serdecznie,
Ireneusz Krajewski

P.S. Zapomniałbym dodać. Szata graficzna też do wymiany. Obecny motyw chyba już jest mało nowoczesny - trzeba coś zrobić z tą czcionką. aby łatwiej się to czytało.

Ilustracja tytułowa: The Creative Exchange z Unsplash

Fajne? Podziel się na

About the Author

Autor bloga ProstyFacet.pl. Tworzę strony internetowe w Wordpressie. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek.

>