Kim jest Prosty Facet?

Prosty facet, to mężczyzna, który nie komplikuje.

To mężczyzna konkretny, które jest konkretny także w nazywaniu swoich emocji oraz w identyfikowaniu swoich potrzeb.

To facet, który określił wartości, którymi kieruje się w życiu i dba o to, by nie zbaczać z raz obranego kursu, mimo tego, że w przeszłości wiele razy zbłądził, by się odnaleźć.

Prosty facet wie, że kręcenie nie ma sensu, że uciekanie przed emocjami i zbywanie tym samym ludzi, jest nieproste, to komplikowanie sobie życia.

Prosty facet jest mówi wprost, nie rozmienia się na drobne, nie toleruje półprawd i okłamywania siebie.

Prosty facet, to mężczyzna odważny, co nie znaczy taki, który nigdy i w niczym nie przegrywa. Po prostu to mężczyzna, który konfrontuje się z rzeczywistością i z tych konfrontacji wynosi pożyteczne nauki.

Prosty facet żyje prosto, co nie znaczy prostacko. Wysławia się wprost, co nie znaczy wulgarnie, prostuje myśli i nie dopuszcza do zagłuszania swoich emocji, ale nie daje ponosi się agresji, emocjom negatywnym. Nie! On wie, że to, jak reaguje jest zależne od niego samego i dlatego wybiera proste i dobre rozwiązania.

Po prostu!

Fajne? Podziel się na

About the Author

Autor bloga ProstyFacet.pl. Tworzę strony internetowe w Wordpressie. Biegam, kocham taniec, czytam w jęz. angielskim i francuskim. Choć jestem inżynierem, zawsze interesował mnie człowiek.

>